CZ / EN
VICTORIA NATÁČELA SVŮJ NOVÝ VIDEOKLIP K SINGLU "THIS LIFE"

VICTORIA NATÁČELA SVŮJ NOVÝ VIDEOKLIP K SINGLU "THIS LIFE"

10.9.2011 a 15.9.2011 natáčela svůj nový videoklip.

Natáčelo se na různých místech v Praze, ale i mimo ni. Celé natáčení bylo opravdu hodně náročné, ale na druhou stranu moc zábavné.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem co se podíleli na natáčení videoklipu k singlu „This Life“, který nazpívala Victoria ve spolupráci s Royal Elements.

Zejména pak patří dík naši partnerům, bez kterých by se videoklip neobešel:

Red Wolf Beverages CZ s.r.o. – děkujeme za neuvěřitelný dopink v podobě Energy drinku Red Wolf, který nás držel při dlouhodobém natáčení ve formě a celý team lidí se na drinku Red Wolf stali závislý.

K-Auto -  zde bych chtěla poděkovat především za obrovskou trpělivost. Těch změn, posunů a plánů bylo opravdu hodně a jsem ráda, že i přes to, jsme mohli spolupracovat. Děkuji za propůjčení motorového člunu a automobilu. A hlavně také za osobní účast při natáčení, na kterou všichni velice rádi vzpomínají a jen tak nezapomenou.

COWBOYS Restaurant -  děkujeme za krásné prostory restaurace, za trpělivost a pochopení při natáčení, které se nečekaně protáhlo.

Dále bychom chtěli poděkovat režisérovi Karlu V. Dlabačovi -  lepšího režiséra jsme si opravdu nemohli přát. Celý tým kolem Vás byl neuvěřitelný a bezchybný.

 

Další poděkování patří:

Mili Dvořáková – za úžasný a dokonalý make-up při natáčení.

Teamu ALL STARS AGENCY s.r.o.

Evě Albrechtové a Petře Motyčkové – z agentury 3p3 Consulting, s.r.o. děkujeme za podporu v mediích.

A všem lidem, kteří se zúčastnili natáčení.

 

Byla opravdu radost s vámi spolupracovat.