CZ / EN
VICTORIA A ROYAL ELEMENTS - NOVÝ SINGL

VICTORIA A ROYAL ELEMENTS - NOVÝ SINGL

Victoria začala spolupracovat z rumunskými producenty. Není to nikdo jiný než Gerard Filip a DJ Treitl Hammond.
„THIS LIFE“  je singl, který v ČR nemá konkurenci. Díky tomu, že Victoria začala spolupracovat s DJs a producenty na světové úrovni a její styl se změnil od začátečního RNB na taneční styl se nabídky jen hrnou.

VICTORIA FEAT. ROYAL ELEMENTS – „THIS LIFE“

Victorii vynesl hit z prvního CD „Hotel California“ mezi nejhranější interprety českých rádií. Při druhém CD „Velvet“ Victoria spolupracovala s těmi nejlepšími producenty, jako jsou Patrik Lorentzon a Johnny Jam, NIRONIC a další. Její tvář se objevila ve spoustě prestižních časopisech, V.I.P. akcích, ale také jí můžete slyšet i jako moderátorku na SeeJay radiu. V loňském roce odjela Victoria na šňůru koncertů do Jižní Koreje a Japonska, kde chystala věci na 3 CD s pilotním singlem „Come on Over“. V letošním roce začala Victoria spolupracovat s DJ a producentem Michaelem Burianem a jejich společný singl „Secret“ hrají České i zahraniční rádia.

Royal Elemets

Royal Elemets tvoří dva rumunští producenti Gerard Filip a DJ Treitl Hammond. Royal Elemets fungují od roku 2005 a jsou za nimi vidět neuvěřitelné hity. Jedním z prvních remixů, který byl velmi úspěšný a dostal se do ruské hitparády TOP 10 byl song „Catalina“. Netrvalo dlouho a Royal Elemets se stali nejvyhledávanějšími producenty na světě. Hudebním stylem je lze zařadit do dance/club a také house music. Jejich remixy patří mezi nejúspěšnější po celém světě a songy v rádiích jsou umístěny na přední příčky hitparád. Mezi umělce s kterými spolupracují jsou: DJ Sava, Activ, DJ Project, Morris, Inna, atd. Jejich remixy prezentují světoznámý DJs jako Roger Sanchez, Dr. Kucho, ve svých setech. Největší úspěch zaznamenali s písní „Sunshine“ (2009) a „I Like The Trumpeth“ (2010), které se dostali na 1 místo hitparád v Rumunsku a byli v TOP 10 v Řecku, Turecku, Bulharsku, Srbsku, Ukrajině, Rusku, Polsku a dalších zemích.

V letošním roce sklízejí úspěch se singlem „I Want U2 Dance“, který nazpívala slovenská zpěvačka Patricia Vittek.

Další novinku pro rok 2011 je aktuální song „This Life“, který nazpívala úspěšná zpěvačka Victoria, která má nezapomenutelný hlasový projev a to je přesně co Royal Elemets hledá.