CZ / EN
VICTORIA A MICHAEL BURIAN - NOVÝ SINGL

VICTORIA A MICHAEL BURIAN - NOVÝ SINGL

Vici a Michael intenzivně pracují na novém singlu, který bude největším hitem pro rok 2011.
Tento singl a videoklip, který se k tomu chystá, uslyší a uvidí lidé po celém světě. Máte se opravdu na co těšit.

Michael Burian a zpěvačka Victoria připravili společný singl

S příchodem nového roku vzniklo i nové spojení mezi djem a producentem Michaelem Burianem zpěvačkou Victorií. Společný singl Secret bude mít premiéru 27. ledna 2011 na Look magazíne VIP párty. Fanoušci se mohou těšit i na videoklip, který bude singl provázet. Je možné prozradit jen to, že singl i videoklip budou na pokračování, takže se je rozhodně na co těšit.

Praha, 18. ledna 2011 Začátek roku 2011 je jako stvořený pro nové spolupráce. Proto vzniklo i netradiční spojení mezi Michaelem Burianem, který je top dj a producent známý nejen u nás, ale i v zahraničí a zpěvačkou Victorií, jejichž společným dílem je singl Secret. Michael Burian si vzal nestarosti kompletní produkci singlu a vytvořil hudbu, ke které zpěvačka Victoria napsala text. Zajímavostí je, že singl Secret bude na pokračování a stejně tak i chystaný videoklip. Místo natáčení je utajeno do poslední chvíle, protože Secret znamená tajemství. Premiéra singlu Secret ale tajemstvím není a proběhne dne 27. ledna 2011 na Look magazíne VIP párty. S Michaelem Burianem jsem toužila navázat spolupráci již dlouho. Chodila jsem na jeho vystoupení a chtěla jsem ho kontaktovat. Michael Burian vytvořil k singlu Secret hudbu, ke které jsem dělala text. Legrační bylo, že refrén k Secret vznikl zhruba za pět sekund říká zpěvačka Victoria. Zpěvačka Victoria se narodila v Kapském městě, ale v České republice působí již od roku 1998. Cover verze známého hitů od skupiny Eagels Hotel California

Victorii vynesla mezi nejhranější interprety českých rádií. Při druhém CD Victoria spolupracovala s těmi nejlepšími producenti, jako jsou Patrik Lorentzon a Johhny Jam, NIRONIC a další. Její tvář se objevila ve spoustě prestižních časopisech, V.I.P. akcích, ale také jí můžete slyšet i jako moderátorku na SeeJay radiu. V loňském roce odjela Victorie na šňůru koncertů do Jižní Koreje a Číny, kde chystala věci na 3 CD. Pilotní singl Come on Over vysílá i rádio Evropa2.

Michael Burian patří v České republice k nejznámějším umělcům moderní elektronické hudební scény. Michael je dobře znám i za hranicemi. Na svém kontě má mezinárodní úspěchy z vystoupení například na Ibize v New York City, Miami, Chicagu, New Delhi , Hongkongu atd. Michael také vyprodukoval řadu vlastních hitů, mezi ty nejúspěšnější patří například singly Praha, Vltava či jeho poslední singl Get Out, který vydalo newyorské vydavatelství Nervous records. V současné době je Michael jedním z nejvyhledávanějších DJ´s střední Evropy.