CZ / EN
Novinky pro rok 2014

Novinky pro rok 2014

PŘÁTELÉ, UPLYNULÝ ROK SE PŘINESL MNOHO PRÁCE A TAKÉ NAROZENÍ MÉ DCERKY. TAK SE PODÍVEJME, CO PŘINESE TEN LETOŠNÍ...

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Victoria přeje všem svým fanouškům šťastný nový rok, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů a již se těší, až se s vámi bude moci podělit o své nové písničky, na kterých právě teď pracuje.

RAPOVÁ SKUPINA DEFAKTO SPOLUPRACUJE S VICTORIÍ

Victoria a Defakto právě dokončili práci na novém siglu s názvem ‘’miss your love’’. Victoria je tímto projektem nadšená i díky tomu, že uběhlo pár let od doby, kdy naposledy spolupracovala s rapery.-) Datum vydání očekávejte v blízké budoucnosti.

VICTORIINA MALÁ DCERKA ROSTE JAKO Z VODY

Victoriina malá dcerka, která se narodila v září 2013, se má čile k světu a již nyní vykazuje zarážející podobu se svou matkou. Mateřství Victorii rozhodně od pracovních závazků neodradilo, Anabelle na některé akce cestuje společně s ní.   

VELVETSMILE.COM

Po 4 letech plánování konečně projekt Velvetsmile opustil šuplík a spatřil světlo světa. Cílem této charitativní organizace je pomáhat těm, kteří zoufale potřebují pomoc. Ať se již jedná o zneužívané ženy a děti, jednotlivce s fyzickýcm hendikepem či poruchou řeči, koncentrace atd. To je ovšem jen pár příkladů toho, co chce Velvetsmile v budoucnu uskutečnit.